Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Październik 2021 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

II Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych

II Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych

W ostatni wakacyjny weekend, 28 sierpnia, na niepołomickiej krytej pływalni odbyły się II Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych, które były podsumowaniem dwumiesięcznych zajęć z doskonalenia pływania prowadzonych z osobami niepełnosprawnymi.

We wspólnej zabawie wzięły udział Środowiskowe Domy Samopomocy w Brzeziu, Niepołomicach i Śledziejowicach, Dom Niepełnosprawnego Seniora z Krakowa z ul. Czarnowiejskiej, Warsztaty Terapii Zajęciowej ze Śledziejowic oraz Stowarzyszenie „Dziecięce Marzenia”. Zawodnicy mogli zmierzyć się ze sobą w kilku konkurencjach, takich jak „wyścigi kangurów”, „poszukiwacze skarbów”, „wodny wiatr”, „sokole oko” i „sztafeta morsów”. Na każdego małego i dużego uczestnika czekały nagrody, w postaci ręczników plażowych, okularów i czepków pływackich, makaronów do nauki pływania i karnetów na basen. Złote medale rozdała pani Joanna Boduch, przedstawicielka powiatu wielickiego, koordynująca współpracę z organizacjami pozarządowymi. Po wodnych zmaganiach na zawodników czekała pyszna pizza i coś, by ugasić pragnienie po wielkim wysiłku.

Dziękujemy Ośrodkowi Sportu, Turystyki i Rekreacji za ufundowanie pięciu karnetów na basen oraz dyplomów dla wszystkich uczestników zawodów.

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Łukasza Zawiły za okazane serce i ciepło w czasie prowadzonych zajęć z doskonalenia pływania z osobami niepełnosprawnymi, oraz do pana Łukasza Dobrzańskiego za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu zawodów.

Koordynator J. Przystasz

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: