Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Wrzesień 2022 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Ruszyła VI edycja Konkursu "Kryształy Soli"

Ruszyła VI edycja Konkursu "Kryształy Soli"

Marszałek Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału, w VI edycji Konkursu "Kryształy Soli".
O to wyróżnienie mogą starać się wszystkie organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z terenu Małopolski. Kandydaci do nagrody mogą zgłaszać się sami, mogą też ich zarekomendować samorządy gmin, powiatów i województwa, inne organizacje pozarządowe, osoby prawne, a także osoby fizyczne.

Organizacje mogą ubiegać się o tytuł Laureata w ramach następujących kategoriach:

  • POLITYKA SPOŁECZNA
  • OCHRONA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO I PRZYRODNICZEGO
  • EDUKACJA I NAUKA
  • SPORT, ZDROWIE, TURYSTYKA
  • AKTYWIZACJA GOSPODARCZA I OBYWATELSKA
Zgłoszenia organizacji należy dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Promocji i Turystyki, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków. Zgłoszenia są przyjmowane w terminie do 30 czerwca 2010 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego).

Zgłoszona organizacja otrzyma następnie do wypełnienia ankietę konkursową. Szczegółowe informacje w tym Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach Urzędu Marszałkowskiego www.malopolskie.pl/ngo Uwaga: Zgłaszana organizacja nie musi posiadać statusu pożytku publicznego.

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: