Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Lipiec 2022 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Gala laureatów

Gala laureatów

W krakowskiej Operze odbyła się X już Gala Laureatów. Uroczystość zorganizowana została przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w celu uhonorowania dyplomami i nagrodami uczniów szkół naszego województwa, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami edukacyjnymi w bieżącym roku szkolnym. Nagrody przyznane zostały w ramach realizowanego przez województwo Małopolskie Programu Promocji Zdolnej Młodzieży.


Wśród wielu laureatów wyróżnionych przez Marszałka Województwa Małopolskiego znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce: Konrad Kurbiel, Dawid Kapera, Adrian Kapusta, Daniel Koczara, Jarosław Żołnierczyk oraz Łukasz Chlebda, zwycięzcy Międzynarodowego Turnieju Maszyn Wodnych.
Dyplomy oraz nagrody wręczyli wicemarszałek województwa małopolskiego Leszek Zegzda oraz małopolski kurator oświaty Artur Dzigański.
Dodatkowo na ręce dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce przekazany został list gratulacyjny za osiągnięcia edukacyjne szkoły. Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce znalazł się na 3 miejscu w Małopolsce pod względem ilości laureatów. - W ten sposób nasza szkoła znalazła się na „podium” obok V Liceum Ogólnokształcącego im. A. Witkowskiego w Krakowie czy I Liceum Ogólnokształcącego im. N. Nowodworskiego w Krakowie. Od znanej „jedynki” mieliśmy zaledwie o jednego laureata mniej – twierdzi dyrektor ZSZ w Wieliczce Maciej Filiciak.

Na zdjęciu: zwycięzcy Międzynarodowego Turnieju Maszyn Wodnych.

BP

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: