Zamknij X
         
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Sierpień 2023 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Lot-Tot

Lot-Tot

Organizacja Dnia Otwartego w Zespole Szkół w Gdowie zapisała się już na stałe w kalendarzu wydarzeń szkolnych. Podobnie jak w latach poprzednich także w tym roku uczniowie oraz pracownicy szkoły przygotowali dla gimnazjalistów i ich rodziców prezentację oferty edukacyjnej na rok szkolny 2009/2010.


Po uroczystym rozpoczęciu przez dyrektora Dariusza Barana rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej drużyn mieszanych o przechodni Puchar Dyrektora Szkoły. Po raz drugi z rzędu pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Gimnazjum z Gruszowa.
Następnie młodzi goście mogli zapoznać się z bazą dydaktyczną gdowskiej placówki. Zwiedzali nowo otwarte nowoczesne pracownie informatyczne będące zapleczem edukacyjnym Technikum informatycznego. Specjalnie na tę okazję uczniowie technikum przygotowali pokazy animacji komputerowej oraz lekcję grafiki.
Zwiedzający zobaczyli również zainscenizowane na ten dzień Biuro Turystyczne „LOT – TOT” ukazujące możliwości zawodu uzyskanego w Technikum obsługi turystycznej. Poznali też pracę kółka teatralnego, w którym realizują się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego o różnych profilach. Chętni mogli także zaznajomić się z ofertą Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz szkół dla dorosłych.
Po zwiedzeniu gmachu placówki odwiedzający zaopatrzeni w foldery i ulotki rekrutacyjne mogli spotkać się ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdowie oraz zespołem ratowniczym Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.
Podczas całego dnia odbywało się grillowanie kiełbasek pod czujnym okiem uczniów – kucharzy małej gastronomii Zasadniczej Szkoły Zawodowej.
Dzień otwarty w Zespole Szkół w Gdowie pokazał przyszłym absolwentom gimnazjum, jakie możliwości kształcenia mogą uzyskać w placówce gwarantującej dobrą jakość edukacji. Szeroka oferta oświatowa gdowskiego Zespołu Szkół pozwala zdobyć interesujące zawody, daje możliwość odbywania praktyk oraz gwarantuje uzyskanie gruntownego wykształcenia ogólnego niezbędnego do kontynuacji nauki na poziomie akademickim.

EB

            
 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: