Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Maj 2022 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Święta na drogach

Święta na drogach

Okres Świąt Wielkanocnych był na drogach powiatu wielickiego spokojny. Policja odnotowała jedynie dwa wypadki drogowe oraz dwie kolizje.


Do pierwszego wypadku drogowego doszło w Wielką Sobotę około godz. 19.30 w miejscowości Kłaj. Mężczyzna przestawiając samochód na podwórku, nie zauważył nadbiegającego chłopca, który prawdopodobnie został pchnięty przez psa w kierunku samochodu. Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Drugi wypadek wydarzył się w Niedzielę Wielkanocną w Czarnochowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący motorem prawdopodobnie podczas wykonywania manewru wyprzedzania chciał uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem i stracił panowanie nad motocyklem. Najechał na tył samochodu bmw, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Motocyklista z obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala.
Tego samego dnia wieczorem w Biskupicach doszło do kolizji samochodu marki Renault Kangoo z przebiegającą z lewej strony drogi na prawą sarną. Druga kolizja miała miejsce w Lany Poniedziałek z samego rana. W miejscowości Śledziejowice, gmina Wieliczka, 57-letni mężczyzna podczas przebiegania przez jezdnię wpadł pod nadjeżdżający samochód. Kierujący był trzeźwy. Pieszy z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala.
W "Lany" Poniedziałek policja na terenie całego powiatu została tylko raz wezwana do interwencji związanej z „polewaniem wodą”.
W policyjnych działaniach „Wielkanoc 2009” udział wzięło 65 policjantów.

BZ

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: