Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Lipiec 2023 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
           
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Coraz bliżej

Coraz bliżej

Jeszcze do wtorku, 14 kwietnia kandydatki chętnie do uczestnictwa w tegorocznych wyborach Miss Powiatu Wielickiego mogą przesłać formularz zgłoszeniowy ze strony www.wieliczka.pl Dzień później zaplanowany jest półfinał w Zajeździe Celtyckim w Zakrzowie, podczas którego zostaną wyłonione finalistki konkursu. Wezmą one udział w gali finałowej, która odbędzie się 24 kwietnia w niezwykłej scenerii wielickiej kopalni soli.


- Konkurs nabiera rozmachu, o czym świadczy choćby ilość zgłoszeń. Kandydatki do tytułu Miss Powiatu Wielickiego zaprezentują się w środę w czasie półfinału. Wtedy też będzie wiadomo które z nich wystąpią w kopalni soli – wyjaśnia organizujący konkurs Rafał Bochenek.
Kolejny tydzień uczestniczki konkursu poświęcą przygotowaniom do gali finałowej, która zapowiada się równie ciekawie. Przede wszystkim odbędzie się ona w komorze „Warszawa” i będzie prawdopodobnie jedynym tego typu konkursem piękności w Polsce odbywającym się 125 metrów pod ziemią. – Jest to miejsce stworzone do tego typu wydarzeń. Myślę, że dzięki organizacji wyborów właśnie w kopalni soli zyskają one niepowtarzalny wymiar – przekonuje Rafał Bochenek.
Galę uświetnią swoją obecnością goście, wśród których będą Miss Polonia 2008 roku Angelika Jakubowska, Miss Polonia 2002 roku Marta Matyjasik czy autorka książki „Miss Polonia, a jednak warto…” Ewa Wojciechowska.
Z kolei w pokazie mody kolekcje zaprezentują projektanci ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, Studia Pretty-Woman w Wieliczce i salonu sukien ślubnych Ana w Dobczycach. O fryzury i stylizację dziewcząt zadbają profesjonalni styliści z salonu Abacosun z Niepołomic i przedstawiciele firmy kosmetycznej Isadora. Bilety do nabycia w: Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, Rynek Górny 6, salonie fryzjerskim Abacosun w Niepołomicach, ul. 3 Maja 13 oraz u organizatora.

BP

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: