Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Maj 2022 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Otwarte podwoje

Otwarte podwoje

Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce zaprasza na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę, 25 października br. To pierwsze na tak szeroką skalę przedsięwzięcie, które ma na celu wszechstronną prezentację placówki.


W programie dnia otwartego przewidziano zwiedzanie szkoły, lekcje otwarte dla dzieci i rodziców, pełną informację na temat rekrutacji, rozmowy z psychologiem i pedagogiem oraz konsultacje logopedyczne dla dzieci. W tym ostatnim przypadku należy zadzwonić pod numer telefonu 012 278 52 78 i uzgodnić godzinę spotkania z logopedą. - Dzień otwarty stwarza możliwość zobaczenia szkoły „od środka”, poznania warunków, w jakich uczą się dzieci i młodzież, bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i uczniami. W tym dniu szkoła będzie przygotowana na przyjęcie osób, które są zainteresowane kształceniem w niej swoich dzieci, kadra pedagogiczna udzieli wyczerpujących informacji związanych z jej funkcjonowaniem - wyjaśnia dyrektor Zespołu Szkół Barbara Skupień, która zapewnia, iż w razie powodzenia akcji, zostanie ona powtórzona w okresie naboru do szkoły.
Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce jest jedyną szkołą w powiecie wielickim, która kształci na poziomie podstawowym i gimnazjalnym dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Zapewnia specjalistyczną opiekę psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną oraz w zakresie gimnastyki korekcyjnej. Organizuje dla uczniów wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Szkoła ma swoją siedzibę w Wieliczce, przy ulicy Niepołomskiej 26c.

BP

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: