Zamknij X
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Sierpień 2022 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Sponsor olimpijczyków

Sponsor olimpijczyków

W auli Starostwa Powiatowego w Wieliczce odbyło się spotkanie, w którym udział wzięli młodzi sportowcy wchodzący w skład reprezentacji Powiatu Wielickiego na Olimpiadę Młodzieży w Monachium, władze powiatu, dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Wieliczce Grzegorz Siemieniec, a także honorowi goście w osobach dyrektora zakładu Coca Cola w Staniątkach Krzysztofa Puta i asystentki dyrektora operacyjnego Katarzyny Nowak.

Zebranych powitał starosta Jacek Juszkiewicz, który podkreślił znaczenie kształtowania w młodych zawodnikach ducha sportowego oraz krzewienia idei fair play. Z kolei wicestarosta Mirosław Mrozowski wyraził nadzieję, że obecni na spotkaniu sportowcy, którzy będą walczyć w tenisie stołowym powrócą z medalami, podobnie jak ich koledzy startujący w rozgrywkach w piłce nożnej i sztukach walki.
W przygotowaniu organizacyjnym sportowców na olimpiadę duże zasługi odegrał dyrektor Zakładu Coca Cola w Staniątkach Krzysztof Put, dzięki któremu Coca Cola Hellenic Bottling Company przekazała środki finansowe na zakup strojów sportowych dla olimpijczyków oraz napoje. - Ważnym elementem kształtującym politykę przedsiębiorstw w Polsce jest rozwijanie zagadnień społecznej odpowiedzialności biznesu wyrażające się między innymi zaangażowaniem firm w realizację projektów społecznych, pomoc najbardziej potrzebującym oraz dzielenie się własnymi sukcesami - powiedział dyrektor Krzysztof Put, który dodał, że dla młodzieży biorącej udział w olimpiadzie może stanowić to początek kariery sportowej.
Starosta Jacek Juszkiewicz wspólnie ze swoim zastępcą Mirosławem Mrozowskim wręczyli darczyńcom listy z podziękowaniem za okazaną pomoc i wsparcie projektu „Sport łączy. Młodzież przyszłością zjednoczonej Europy” oraz solne statuetki.
W imieniu młodzieży organizatorom wyjazdu na olimpiadę oraz przedstawicielom firmy Coca Cola podziękowała Anna Kostrzewa. Dalszą część spotkania zdominowały rozmowy o sporcie, a właściwie tenisie stołowym, który był najliczniej reprezentowany w auli starostwa, a którego gorącymi zwolennikami okazali się dyrektor Coca Coli oraz starostowie.

Z. Gródek

 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: