Zamknij X
             
   

Strona główna

Mapa strony

Kontakt

Szukaj       
 

Kalendarz

<< < Październik 2021 > >>
NdPnWtŚrCzPtSo
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

Gminy Powiatu


Linki

Stypendia


CEE


 

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty

Tegoroczny Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Gdowie został połączony z lokalną Giełdą Pracy. - Szkoła ma bardzo bogatą ofertę edukacyjną. Wasza obecność tutaj pozwoli wam przekonać się czy stoją za tym fakty. Patrzcie, pytajcie, wykorzystujcie ten dzień, by jak najwięcej dowiedzieć się o szkole przed podjęciem decyzji o wyborze miejsca dalszej nauki - powiedział wicestarosta wielicki Mirosław Mrozowski, który wspólnie z dyrektorem placówki Dariuszem Baranem powitał gimnazjalistów w murach szkoły.

W Dniu Otwartym w Zespole Szkół w Gdowie wzięli udział gimnazjaliści z: Gdowa, Niegowici, Łapanowa, Gruszowa, Trzciany i Sławkowic. W jego programie znalazło się spotkanie z pracodawcami, z którymi współpracuje szkoła, a którzy w tym dniu zaprezentowali swoją działalność. Zaproszona młodzież miała okazję zwiedzić szkołę i wziąć udział w lekcjach pokazowych. Po szkole oprowadzali ją uczniowie gdowskiej placówki. Na zakończenie rozegrano turniej siatkówki i Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Gdowie.
Zespół Szkół w Gdowie, dla którego organem prowadzącym jest Powiat Wielicki, poszerzył swoją ofertę edukacyjną. Wiąże się to z uruchomieniem od nowego roku szkolnego trzyletniego Technikum Uzupełniającego dla Dorosłych, dwuletniego Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, Szkoły Policealnej dla Dorosłych oraz Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego.

BP

                
 

Dodaj komentarz

Treść:

Twój podpis: