Linki

Stypendia

CEE

Mecz Leśnego Partyzanta w Stryszowie.

W ostatnią niedzielę tj. 24.06.br członkowie Stowarzyszenia Leśny Partyzant gościli w gminie Stryszów, na zaproszenie wójta gminy, Jana Wacławskiego. W tym dniu gmina obchodziła swoje imieniny - „Onufralia”. Na plakatach promujących obchody tego święta na pierwszym miejscu znalazła się pozycja:

„14.00 – mecz piłki nożnej: samorząd gminy Stryszów – oldboys „Leśny Partyzant” Wieliczka.”… Punktualnie, na boisku LKS „Żarek” Stronie, rozpoczął się mecz z samorządowcami. Pierwszą bramkę strzelił Leśny Partyzant, ale samorządowcy szybko doprowadzili do remisu. Do końca pierwszej połowy mecz był wyrównany (3:3); zmienił się dopiero w drugiej połowie na niekorzyść Wieliczan i zakończył 5:3. Trzeba przyznać, iż Stryszowianie nie tylko byli skuteczni w swoich akcjach, ale i do końca bardzo szybcy. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze.